0

Wannowe

Syfony wannowe, umożliwiające odpływanie zużytej wody z wanny do kanalizacji, są niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Oprócz odprowadzania wody służą one również do zabezpieczania przed wydostawaniem się z kanalizacji nieprzyjemnych zapachów. Jeśli szukasz syfonów wannowych, koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu internetowego Poseidon! U nas znajdziesz staranie zaprojektowane syfony, stworzone z trwałych materiałów.

Oprócz syfonów wannowych w ofercie Poseidona dostępne są również syfony umywalkowe, brodzikowe oraz bidetowe, które także przydadzą się w nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej. Wysokiej jakości materiały, staranne wykonanie, szeroki wybór asortymentu, niskie ceny i profesjonalna obsługa – wszystko to otrzymasz, robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym!

Jak dobrze wybrać syfon do wanny?

Konstrukcja syfonu wannowego powinna wyeliminować ryzyko osadzania się zanieczyszczeń, a kształt syfonu ułatwiać jego samooczyszczenie. Podczas wyboru syfonu wannowego warto jest także zwrócić uwagę na jego wygląd. Żaden element syfonu nie powinien bowiem odstawać, ponieważ może to powodować utrudniony odpływ wody oraz osadzanie się na syfonie np. włosów.

Podczas wyboru syfonu wannowego wyjątkowo istotna okazuje się wytrzymałość produktu – powinien on być odporny nie tylko na wysoką temperaturę wody, ale również na środki chemiczne wykorzystywane do jego czyszczenia.

Aby wybrać syfon wannowy do swojej łazienki, należy wziąć pod uwagę rozmiar tego produktu. Istotna jest odległość pomiędzy przelewem i odpływem kanalizacyjnym. Decydując się na konkretny model, warto także przyjrzeć się korkowi – w ofercie sklepu Poseidon znajdziesz m.in. syfony z korkiem typu click-clack, dominujące w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach.


Kontakt ze sklepem