0

Odwodnienia Liniowe

Odwodnienia liniowe montowane w łazienkach, nazywane również odpływami liniowymi, służą do odbioru wody oraz odprowadzania jej do kanalizacji. W sklepie internetowym Poseidon znajdziesz profesjonalne produkty dostosowane do różnych potrzeb klientów, pochodzące od czołowych w branży producentów. Marki, z którymi współpracujemy, mogą pochwalić się wysokim standardem produkowanych odwodnień liniowych i akcesoriów oraz pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.

W ofercie sklepu internetowego Poseidon znajdziesz między innymi:

  • odpływy liniowe ścienne,
  • odwodnienia prysznicowe,
  • sitka na zanieczyszczenia,
  • wpusty z zaworami zwrotnymi.

Zakup naszych artykułów to gwarancja wieloletniego, bezproblemowego użytkowania.

Odpływy liniowe w łazienkach – co warto wiedzieć?

Dzięki zamontowaniu odwodnienia liniowego w łazience nie ma konieczności stosowania brodzika czy progów – produkt ten tworzy jednolitą przestrzeń z podłogą w pomieszczeniu. W asortymencie naszego sklepu posiadamy również liniowe odwodnienia prysznicowe, zapewniające oddzielenie powierzchni suchej od mokrej oraz szybkie pozbycie się nadmiaru wody. Jeśli chodzi o odpływ, przy jego wyborze warto zwrócić szczególną uwagę na: ilość wody, jaką musi zebrać, wydajność (w stosunku do wielkości deszczownicy), rodzaj posiadanego zestawu natryskowego i ilość zużywanej wody.

Decydując się na konkretny model odpływu liniowego, warto też upewnić się, czy ruszt będzie zgodny z materiałem dominującym w aranżacji pomieszczenia. Poznaj bogatą ofertę sklepu Poseidon i wybierz odwodnienia liniowe oraz inne elementy wyposażenia łazienki, takie jak przepływowe podgrzewcze wody, dopasowane do Twoich potrzeb.


Kontakt ze sklepem