0

Rozdzielacze i szafki C.O

Aby zamontowane w domu ogrzewanie podłogowe mogło funkcjonować prawidłowo, wymagane jest dobre zaplanowanie i wykonanie instalacji poszczególnych obiegów grzewczych. Nie jest to możliwe bez wykorzystania profesjonalnych rozdzielaczy do ogrzewania, odpowiedzialnych za regulację oraz prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniu.

W naszym asortymencie posiadamy między innymi:

  • nierdzewne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego,
  • moduły mieszające do rozdzielaczy podłogowych z zaworami,
  • rozdzielacze od 2- do 12-obwodowych,
  • najwyższej jakości szafki do rozdzielaczy.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się przede wszystkim profesjonalnym wykonaniem, bezpośrednio wpływającym na ich wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów będą one służyć swojemu właścicielowi przez wiele lat, nie wymagając wymiany.

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego i szafki – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego służy do rozdzielania wody grzewczej, która jest rozprowadzana od źródła ciepła do pętli grzewczych. Zadaniem szafek, które również znajdziesz w naszym sklepie internetowym, jest natomiast zabezpieczenie urządzenia przed uszkodzeniami. Jeśli w swojej przestrzeni domowej zamierzasz wprowadzić ogrzewanie podłogowe, wykorzystanie rozdzielacza znacznie ułatwi Ci uzyskanie oczekiwanej temperatury powietrza w pomieszczeniu. Warto więc zaopatrzyć swoje mieszkanie w produkty z tej kategorii, wykonane z solidnych elementów.

Do produkcji rozdzielaczy wykorzystuje się między innymi: mosiądz, stal nierdzewną, węglową lub tworzywo sztuczne. Każdy użytkownik powinien również wiedzieć, że w skład tego urządzenia wchodzą dwie belki: zasilająca i powrotna, a także wsporniki odpowiedzialne za utrzymanie ich w prawidłowym położeniu. Dzięki tym informacjom korzystanie z rozdzielacza do ogrzewania podłogowego z pewnością będzie łatwiejsze, a odpowiednio użytkowany sprzęt posłuży Ci przez naprawdę długi czas.


Kontakt ze sklepem