0

Przepływowe

W naszym bogatym asortymencie, obejmującym niezbędne elementy wyposażenia przestrzeni domowej, posiadamy przepływowe podgrzewacze wody oraz przydatne akcesoria i części zamienne do nich.

Sklep internetowy Poseidon oferuje między innymi:

Dzięki szerokiej ofercie, którą systematycznie staramy się powiększać, jesteśmy pewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszym sklepie produkt spełniający jego oczekiwania. Świadczą o tym między innymi liczne pozytywne opinie kupujących, które trafiają do nas jedna po drugiej.

Działanie i zastosowanie podgrzewaczy wody

Przepływowe podgrzewacze wody dostępne w sklepie internetowym Poseidon uruchamiają się w momencie, gdy zaczyna przepływać przez nie woda. Jeśli natomiast chodzi o podgrzewacze pojemnościowe, ich działanie polega na podgrzewaniu i magazynowaniu ciepłej wody. Decydując się na zakup urządzenia z tej kategorii, warto zwrócić szczególną uwagę na jego wydajność wynikającą z:

  • wykorzystywanej przez podgrzewacz mocy,
  • temperatury wody dopływającej,
  • temperatury wody ogrzanej przez urządzenie.

Należy pamiętać, że im większa różnica temperatur wody, tym miej wydajne jest urządzenie. Na działanie podgrzewacza wpływa również napięcie w sieci elektrycznej. Zależnie od tego, czy korzystasz z sieci jednofazowej, czy trójfazowej, powinieneś zdecydować się na zakup produktu o określonej mocy (sieć jednofazowa – maksymalnie 6 kW). Dzięki temu z pewnością uda Ci się wybrać podgrzewacz wody idealny do Twojego domu.


Kontakt ze sklepem