0

Blog

Jak wybrać nowoczesny kocioł grzewczy?

Marzec 17, 2022

W związku ze zmieniającymi się przepisami dotyczącymi emisji szkodliwych substancji wiele osób musi wymienić stare piece na nowoczesne kotły grzewcze. Decyzja wcale nie jest jednak taka prosta, ponieważ wybór jest naprawdę ogromny. Podpowiadamy, jak wybrać nowoczesny kocioł grzewczy.

Więcej

Podblatowe, wpuszczane, nakładane – najpopularniejsze rodzaje zlewozmywaków

Wrzesień 7, 2021

Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Nie dziwi więc fakt, ze dokładamy wszelkich starań, aby z jednej strony odpowiadała naszemu gustowi, z drugiej zaś była funkcjonalna i ułatwiała wykonywanie codziennych czynności. I choć coraz częściej decydujemy się na zmywarki, trudno sobie wyobrazić, aby można było pominąć tak ważny element wyposażenia, jakim jest zlewozmywak. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są najpopularniejsze rodzaje zlewozmywaków.

Więcej

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Wrzesień 1, 2021

Komfort cieplny to ważny czynnik mający wpływ na zdrowie i samopoczucie. Z tego powodu ludzie poszukują efektywnych sposobów ogrzewania, wśród których niesłabnącą popularnością cieszy się od lat ogrzewanie podłogowe. Aby jednak działało ono w pełni efektywnie, warto wyposażyć je w dodatkowe elementy. Przeczytaj, jakie akcesoria są przydatne do ogrzewania podłogowego.

Więcej

Grzejniki stalowe czy aluminiowe?

Sierpień 3, 2021

Zdecydowana większość mieszkań i domów wyposażona jest w grzejniki. Jeszcze do niedawna pełniły one jedynie funkcję grzewczą i nie przywiązywano zbyt dużej wagi ani do ich rodzaju, ani do wyglądu. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Właściciele nieruchomości zdają sobie bowiem sprawę, że kwestia wyboru grzejników jest niezwykle istotna. Zależy im na tym, aby jak najlepiej oddawały one ciepło, a jednocześnie pozytywnie wpływały na wygląd pomieszczeń. Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu, wśród których najpopularniejsze są grzejniki stalowe i aluminiowe. Które z nich wybrać?

Więcej

Podgrzewacze wody elektryczne kontra gazowe

Lipiec 5, 2021

Właściciele nieruchomości, które nie mają podłączenia do sieci ciepłowniczej, muszą podjąć decyzję dotyczącą nie tylko ogrzewania pomieszczeń, ale także podgrzania ciepłej wody użytkowej. Choć możliwości jest wiele, poszukują oni najczęściej takich rozwiązań, które będą nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale także stosunkowo tanie w eksploatacji. W związku z tym wybór dosyć często pada na podgrzewacze wody, które mogą występować w wersji elektrycznej i gazowej. Na które najlepiej się zdecydować?

Więcej

Podgrzewacze wody pojemnościowe i przepływowe – czym się różnią?

Lipiec 1, 2021

Szybka, poranna toaleta czy wieczorna, kojąca kąpiel - trudno je sobie wyobrazić bez dostępu do ciepłej wody. O ile po odkręceniu kranu mogą się nią cieszyć właściciele nieruchomości podłączonych do sieci, o tyle w innym przypadku trzeba samodzielnie zdecydować się na sposób przygotowania ciepłej wody użytkowej. Wśród wielu rozwiązań, dość często wybierane są podgrzewacze wody. Urządzenia te dzielą się na podgrzewacze pojemnościowe i przepływowe. Podpowiadamy, czym się od siebie różnią.

Więcej
Kontakt ze sklepem