0

Blog

Ta ceramika łazienkowa powinna znaleźć się w każdej nowoczesnej łazience!

Czerwiec 2, 2021

Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w domu. To w niej rozpoczynamy i kończymy swój dzień. Tutaj wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, zażywamy relaksujących kąpieli i mamy czas tylko dla siebie. Niezwykle istotne jest zatem, aby było to miejsce funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne. Musi odpowiadać naszemu stylowi, abyśmy mogli się w nim poczuć naprawdę wyjątkowo. Podpowiadamy, jaka ceramika łazienkowa powinna się znaleźć w każdej nowoczesnej łazience.

Więcej

Zalety stelaży podtynkowych

Czerwiec 1, 2021

Nowoczesne wnętrze to nie tylko ciekawy wygląd, ale także funkcjonalność. Do lamusa odeszły już czasy, kiedy najbardziej widocznym elementem łazienki były znajdujące się na wierzchu rury. Dziś zapanowała moda na minimalizm, a także chęć maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Przekłada się to bowiem nie tylko na estetyczny wygląd, ale także na łatwość utrzymania czystości. Z tego powodu najpopularniejszym trendem w aranżacji łazienek jest wykorzystanie stelaży podtynkowych. Jakie są ich zalety?

Więcej

Ogrzewanie podłogowe hit czy mit?

Maj 10, 2021

Kto z nas nie lubi kojącego ciepła? Powrót do domu w chłodny dzień to przede wszystkim możliwość ogrzania, którą powinien zapewniać nie tylko puszysty koc, ale także komfortowa temperatura wnętrza. Właściciele nieruchomości poszukują więc takich rozwiązań grzewczych, które zapewniałyby im maksymalny komfort. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszy się ogrzewanie podłogowe. I w tym miejscu wiele osób zapewne zadaje sobie pytanie - podłogówka - hit czy mit?

Więcej

Czy ozonowanie jest skuteczną dezynfekcją pomieszczeń?

Kwiecień 20, 2021

Dezynfekcja jest to działanie mające na celu zniszczenie bakterii i wirusów, co jest w dzisiejszych czasach szczególnie istotne. Jeśli do tego efektem jest pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, to można być w pełni zadowolonym ze skutków jej działania. Wśród wielu metod dezynfekcji na szczególną uwagę zasługuje ozonowanie. Podpowiadamy, na czym polega i czy jest skuteczne.

Więcej

Zlewozmywak nierdzewny czy granitowy?

Marzec 15, 2021

Zlewozmywak jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Musi być on zatem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim praktyczny i wytrzymały. Producenci dokładają więc wszelkich starań, aby znaleźć materiał, który najlepiej sprosta wymaganiom klientów. W ostatnich latach  szczególnym powodzeniem cieszą się zlewozmywaki nierdzewne i granitowe. Poznaj zalety i wady obu z nich.

Więcej

Zbiorniki hydroforowe – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Luty 1, 2021

W dzisiejszych czasach chyba nikt nie wyobraża sobie braku dostępu do bieżącej wody. Niestety często właściciele domów jednorodzinnych czy też ogródków działkowych nie mają możliwości podłączenia do sieci wodociągowej. W takiej sytuacji pozostaje budowa studni. Aby jednak móc z niej korzystać w pełni komfortowo i nie mieć problemów z ciśnieniem wody, warto zaopatrzyć się w zbiornik hydroforowy. Z naszego wpisu dowiesz się najważniejszych rzeczy na jego temat.

Więcej
Kontakt ze sklepem