0

Blog

Markowa ceramika łazienkowa kontra artykuły nieznanych producentów

Wrzesień 29, 2020

Funkcjonalna i ciekawie urządzona łazienka stanowi marzenie wielu z nas. Pomysłowo i przytulnie zaaranżowana przestrzeń pozwala nam zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Wyposażenie łazienki powinno być nie tylko nowoczesne, ale również stylowe. Uzyskany efekt zależy od wyboru eleganckiej ceramiki łazienkowej, oryginalnych mebli, interesujących dodatków. Ważna jest dbałość o detale i chęć zachowania spójności architektonicznej. Jeśli zależy nam na zmienieniu własnej łazienki w strefę domowego relaksu, warto zainwestować w najwyżej jakości ceramikę pochodzącą od sprawdzonych i cenionych przez klientów producentów. Poniżej wyjaśniamy dlaczego.

Więcej

Kocioł c.o. i wyposażenie kotłowni

Wrzesień 22, 2020

Zadaniem kotła c.o., czyli kotła centralnego ogrzewania, jest sprawne ogrzanie całego domu, dlatego powinien być niezawodny i solidnie wykonany. Równie ważne jest umieszczenie go w odpowiednio zaprojektowanej i wyposażonej kotłowni. Kotłownia musi zostać urządzona zgodnie z obowiązującymi przepisami i zaleceniami, dzięki czemu korzystanie z niej będzie bezpieczne i bezproblemowe. Kotłownia stanowi miejsce, z którego mieszkańcy domu zarządzają zainstalowanym w nim systemem grzewczym, dlatego warto dokładnie przemyśleć kwestię jej wyposażenia. Poniżej odpowiadamy na pytanie, co powinno się w niej znaleźć.

Więcej

5 korzyści z posiadania zaworów termostatycznych

Wrzesień 14, 2020

Zawory termostatyczne służą do automatycznego regulowania przepływu wody przez kaloryfery, a tym samym uzyskania i utrzymania preferowanej temperatury w wybranym pomieszczeniu, dlatego stanowią bardzo ważny element instalacji grzewczych.

Więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o podgrzewaczach wody

Wrzesień 10, 2020

Podgrzewacze wody stanowią część domowej instalacji wodnej. Za ich pomocą przygotowuje się ciepłą wodę użytkową. Dobrze dobrany podgrzewacz pozwala obniżyć rachunki za prąd. Urządzenia te montuje się w łazience czy kuchni, ale zdarza się, że umieszcza się je również w kotłowni. Na rynku dostępny jest ich szeroki wybór – proponowane artykuły różnią się między sobą mocą, wydajnością, designem, sposobem zabudowy. Możemy zdecydować się na zakup modelu gazowego lub elektrycznego. Przy czym wyróżniamy dwie zasadnicze grupy podgrzewaczy wody: pojemnościowe i przepływowe. W dalszej części wpisu przedstawiamy ich krótką charakterystykę.

Więcej

Witamy na blogu!

Wrzesień 7, 2020

Został on stworzony, żeby przybliżyć naszą działalność.

Więcej
Kontakt ze sklepem