0

Deski sedesowe

W ofercie sklepu internetowego Poseidon posiadamy szeroki wybór dobrych jakościowo desek sedesowych. Pośród nich z pewnością znajdziesz produkt idealnie dopasowany do kształtu oraz rozmiaru danej muszli klozetowej.

Naszym klientom oferujemy między innymi:

  • deski prostokątne oraz zaokrąglone,
  • deski sedesowe standardowe i wolnoopadające,
  • deski antybakteryjne.

Nasz asortyment pochodzi jedynie od zaufanych producentów takich, jak Koło, Roca czy Geberit. Z naszymi propozycjami, również z zakresu ceramiki łazienkowej, urządzisz swoją łazienkę wygodnie i stylowo.

Deski zwykłe, antybakteryjne, wolnoopadające

W sklepie internetowym Poseidon znajdziesz szeroki wybór różnych modeli desek sedesowych. Deski wolnoopadające to zazwyczaj produkty cichsze w użytkowaniu niż zwykłe. Standardowe deski sedesowe są natomiast tańsze, dzięki czemu wielu kupujących decyduje się właśnie na nie. Niezależnie od wybranego rodzaju warto kupić produkt stworzony z tworzywa duroplast – trwałego, odpornego na zarysowania i nieulegającego przebarwieniom. Materiał ten jest również często wzbogacany jonami srebra o działaniu antybakteryjnym, co zapewnia użytkownikowi najwyższy poziom higieny. Inne wskazywane przez klientów atuty dobrych desek sedesowych to m.in. łatwy montaż, system powolnego zamykania (w deskach wolnoopadających) zapewniający bezpieczne użytkowanie produktu, a także łatwość utrzymania w czystości deski i miski.


Kontakt ze sklepem